Buradasınız : Ürünlerimiz

Organik Tuzlar

 • organik-deniz-tuzu - Organik Deniz Tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Organik Deniz Tuzu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan Organik Deniz Tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Günümüzün rahatsızlıklarından olan sinüzitin birebir ilacı olan Organik Deniz Tuzu aslında içerisinde ki tuz sayesinde kurumaktadır.

  Organik Deniz Tuzu

  Organik Deniz Tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Organik Deniz Tuzu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan Organik Deniz Tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Günümüzün rahatsızlıklarından olan sinüzitin birebir ilacı olan Organik Deniz Tuzu aslında içerisinde ki tuz sayesinde kurumaktadır.

 • himalaya-tuzu - Organik Himalaya Tuzu kristal bir tuz ürünüdür. İsmini Pakistan ülkesinde bulunan ve aynı zamanda bulunduğu yer olan himalaya dağlarından almıştır. Organik Himalaya Tuzu içerinde en sağlıklı tuz olarak belirtilmektedir. Tuz insanların yaşamda kalmasını sağlayan bir besindir. İnsan vücudunda bulunan suyun hareketini arttıran ve dolaşımını sağlayan madde tuzdur. Bu tuzu dışarıdan birçok farklı besinden almaktayız.

  Himalaya Tuzu

  Organik Himalaya Tuzu kristal bir tuz ürünüdür. İsmini Pakistan ülkesinde bulunan ve aynı zamanda bulunduğu yer olan himalaya dağlarından almıştır. Organik Himalaya Tuzu içerinde en sağlıklı tuz olarak belirtilmektedir. Tuz insanların yaşamda kalmasını sağlayan bir besindir. İnsan vücudunda bulunan suyun hareketini arttıran ve dolaşımını sağlayan madde tuzdur. Bu tuzu dışarıdan birçok farklı besinden almaktayız.