Organik Deniz Tuzu

Organik Deniz Tuzu - Organik Deniz Tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Organik Deniz Tuzu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan Organik Deniz Tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Günümüzün rahatsızlıklarından olan sinüzitin birebir ilacı olan Organik Deniz Tuzu aslında içerisinde ki tuz sayesinde kurumaktadır.

Organik Deniz Tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Organik Deniz Tuzu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan Organik Deniz Tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır. Günümüzün rahatsızlıklarından olan sinüzitin birebir ilacı olan Organik Deniz Tuzu aslında içerisinde ki tuz sayesinde kurumaktadır.

Naristanbul Organik Deniz Tuzu özellikle beyazlayan saçlara karşı bir çok firma tarafından pigment hücrelerini canlandırmak için kozmetik ürünlerinde kullanılmıştır. Naristanbul Organik Deniz Tuzu sindirime ve bağırsaklara oldukça faydalı bir üründür. Naristanbul Organik Deniz Tuzu bir diğer özelliği de vücutta bulunan ödemi atmaktadır. 


İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.