Organik Şevket-i Bostan

Organik Şevket-i Bostan - Organik Şevketi Bostan İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Şevketi Bostan tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Şevketi Bostan ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Şevketi Bostan İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Şevketi Bostan tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Şevketi Bostan ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Osmanlı döneminde oldukça fazla tüketilen ve Naristanbul Organik Şevket-i Bostan olarak adlandırılan bu dikenli bitki yüzyıllarca yemek ve ilaç olarak tüketilmiştir. Günümüzde de hala yemeklerde kullanılan Naristanbul Organik Şevketi Bostan Otu oldukça lezzetli bir bitkidir. Papatya ailesinden olan Organik Şevketi Bostan Sarı çiçeği olan dikenli bir türdür. Ege ve Akdeniz bölgesinde yoğun olarak üretilen Naristanbul Organik Şevketi Bostan Avrupa ülkelerinde de oldukça fazla tüketilmektedir. 

Ege ve Akdeniz bölgesinde yetişen Naristanbul Organik Şevketi Bostan Otunu özel Ambalaj ve Konserveleme işlemleri ile tüketicilerimiz sunmaktayız. Naristanbul Organik Şevketi Bostan birçok yörede farklı isimlerle anılmaktadır. Naristanbul Organik Şevketi Bostan Kimi yörede dikenlerinden dolayı Sarı çiçekli diken ismi ile anılır, kimisinde sarı çiçeğin güzelliğinden dolayı sarıkız diye adlandırılırken, kimisinde de şifalı ve birçok rahatsızlıkta iyi geldiği içinde mübarek otu olarak isimlendirilmiştir.

İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile Naristanbul Organik Şevketi Bostan Otunu Türkiye ve Dünyada birçok yere ihraç etmektedir.