Organik Kekik

Organik Kekik - Organik Kekik İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Kekik tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Kekik ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Kekik İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Kekik tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Kekik ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Naristanbul Organik Kekik yeşil ve sarı ufak yaprakları bulunan solgun renkli ve kuru bir bitkidir. Muazzam bir kokuya sahip olan Naristanbul Organik Kekik lezzeti ile de oldukça farklıdır. Naristanbul Organik Kekik özellikle et yemeklerinde neredeyse tümünde sos yada tat olarak kullanılmaktadır.
Naristanbul Organik Kekik tat olarak ne acı ne tatlı nede ekşidir. Kokusunun yoğun olan Naristanbul Organik Kekik lezzeti ile çok farklı bir üründür. Çoğunlukla Türk ve Meksika mutfağında yoğun olarak kullanılmaktadır. Lezzeti ve Kokusu kadar sağlık açısından da çok faydalı bir bitkidir. Naristanbul Organik Kekik günümüzde baharat olarak kullanıldığı kadar çay olarak da tüketilmektedir. 

Naristanbul Organik Kekik içerisinde barındırdığı manganez, kalsiyum, selenyum, beta karoten, demir, potasyum ve A, E, C ve K vitaminleri sayesinde adeta sağlıklı yaşam iksiri gibi. Bağırsak (kolon) kanserinden, hipertansiyon, şeker ve kolesterol gibi birçok günümüzün hastalıklarına iyi gelen Naristanbul Organik Kekik migren ve dişetleri kanamasına da oldukça iyi gelmektedir. 

Yaşlıların özellikle şikayet ettiği diş eti çekilmesi rahatsızlığı Naristanbul Organik Kekik suyu ile oldukça iyi olacaktır. Naristanbul Organik Kekik hücre yenileyici bitkilerden biridir. Aynı zamanda cilt bakımlarında kaz ayağı, sivilce, akne gibi birçok cilt problemlerinde de kozmetik firmalarının kullandığı bir üründür. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.