Organik Kişniş

Organik Kişniş - Organik Kişniş İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Kişniş tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Kişniş ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Kişniş İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Kişniş tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Kişniş ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Naristanbul Organik Kişniş bitkiler arasında maydanoza oldukça fazla benzemekte olan bir bitkidir. Bu bitkinin tohumundan yapılan baharata Naristanbul Organik Kişniş baharatı denmektedir. Naristanbul Organik Kişniş tohumu soluk sarı ve kuru görüntüsü olan bir tohum türüdür. Birçok yemeklerde kullanılan Naristanbul Organik Kişniş aynı zamanda çay olarak da tüketilmektedir. Naristanbul Organik Kişniş vücutta ki etkileri sindirim sistemine iyi gelmekte, vücut direncini arttırmakta cilt rahatsızlıkları, erkeklerde iktidarsızlık, ereksiyon problemlerine de faydası olan mucizevi bir bitkidir.


Eskiden Çin imparatorluğunda ölümsüzlük tohumu olarak adlandırılmaktaydı. Naristanbul Organik Kişniş güzel kokusu ile birçok parfüm içinde kullanılan bir baharattır. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.