Enginar Kalbi

Enginar Kalbi - Organik Enginar Kalbi İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Enginar Kalbi tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Enginar Kalbi ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Enginar Kalbi İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Enginar Kalbi tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Enginar Kalbi ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Enginar Ortadoğu'dan türemiş olup bugün bütün dünya da kıymetli besinler arasında yerini almıştır. Enginar birçok yörede ve farklı uluslarda yemek türleri haricinde farklı şekillerde kullanılmıştır. Enginar aslında mor renkte bir çiçek türüdür. Naristanbul Organik Enginar Kalbi ise enginarın tam orta kısmıdır. Naristanbul Organik Enginar Kalbi Enginarın sağlık açısından en önemli yeridir. 

Naristanbul Organik Enginar Kalbi değerli olduğu için ülkemizden çok Avrupa'ya ihraç edilmektedir. Enginar diğer sebzelere göre çok daha hassas olduğu gibi en hassas yeri Enginar Kalbi'dir. Naristanbul Organik Enginar Kalbi (enginarın Orta İç Kısmı) çabuk kararma yapıp yumuşadığı için taza tüketilmesi gerekmektedir. Enginar ve Naristanbul Organik Enginar Kalbi'nin tazeliğini korumak çok zor olduğundan üreticiler tarafından pek tercih edilmemektedir.
Semt pazarlarında taze olarak soyularak azar azar satılmaktadır. İNTEGRAL PAZARLAMA - NARİSTANBUL enginar kalbi üretimi ve Konserve konusunda tamamen doğallığını kaybetmeden en iyi ürünleri seçerek profesyonel üretim yapmaktadır. 

İNTEGRAL PAZARLAMA - NARİSTANBUL müşterilerine karşı kendine güveni, sağlık ve hijyeni bir prensip belirlemiş ve üretimde profesyonel bir yol izleyerek ürünlerini titizlikle muhafaza ederek hizmet sunmaya devam etmiştir. Türkiye'de uzun yıllardır tüketicilere hizmet vermekte olan İNTEGRAL PAZARLAMA - NARİSTANBUL bu hizmeti sadece Türkiye'de sınırlı kalmayıp birçok Avrupa ülkesine de ismini duyurmuştur.