Organik Lakerda

Organik Lakerda - Organik Lakerda Konservesi İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Lakerda tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Lakerda ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Lakerda Konservesi İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Lakerda tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Lakerda ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Lakerda balık türleri içinde Torikten yapılmaktadır. Ülkemizde torik çok fazla bulunmadı için bu balık yerine Palamut balığı kullanılmaktadır. Organik Lakerda balığın belli bir işlem görerek elde ediliş halidir. Organik Lakerda kafası alınmış içi temizlenmiş olan balığın kaplara tuzlanarak konup sıkıştırılarak 2-3 hafta bekletilip yağları alınmaktadır. Organik Lakerda elde edebilmek biraz zahmetli bir iş olduğundan evlerde çok fazla yapılmamaktadır. 

Oldukça lezzetli olan Organik Lakerda ürününe artık firmamızla ulaşabilirsiniz. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülkede tüketicilerine deniz ürünleri hizmeti sunmaktadır.