Organik Yılan Füme

Organik Yılan Füme - Organik Yılan Füme İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Yılan Füme tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Yılan Füme ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Yılan Füme İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Yılan Füme tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Yılan Füme ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Naristanbul Organik Yılan Füme ülkemizde özel balık restaurantların da bulabileceğiniz harika bir lezzettir. Naristanbul Organik Yılan Füme özel ambalajlama sistemi ile uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Naristanbul Organik Yılan Füme tütsüleme işlemi ile yaklaşık 1 yıl kadar uzun ömürlü olması sağlanır. Naristanbul Organik Yılan Füme -20 derece de muhafaza edilmelidir.

Naristanbul Organik Yılan Füme tatlı sularda yaşayan yaklaşık 1 veya 1,5 metre kadar olan yılan balığından elde edilmektedir. Bu balık türü nehirlerde yaşamaktadır. Yumurtlama dönemi gelince denizde yaşarlar ve yumurtalarını bırakırlar. Ülkemizde evlerden çok fazla yapılmayan Naristanbul Organik Yılan Füme Balık Restauranların da bulabileceğiniz bir lezzettir.

Naristanbul Organik Yılan Füme ürününü İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde tüketicilerine sunmaktadır.