Hakkımızda

İntegral Pazarlama Bitkisel Ürünler Gıda Hiz. Ltd. Şti. 2010 yılında ticari hayata başlamış olup, Naristanbul markamızla cafe&brasserie zincirlerine, yurt içinde bulunan beş yıldızlı otellere, gurme şarküterilere, zincir marketlere ve catering firmalarına hizmet vermekteyiz.

 

İntegral Pazarlama Bitkisel Ürünler Gıda Hiz. Ltd. Şti. 2010 yılında ticari hayata başlamış olup, Naristanbul markamızla cafe&brasserie zincirlerine, yurt içinde bulunan beş yıldızlı otellere, gurme şarküterilere, zincir marketlere ve catering firmalarına, Bostancı'da bulunan ofis ve merkez depomuzdan hizmet veriyoruz.

Firmamızın ilk hedefi; ilaç kalıntısız, GDO'suz, %100 gerçek ve organik doğal lezzetleri ülke insanlarımızla buluşturmak; devamında ise ülkemizin bu doğal ve yöresel tatlarını tüm dünyaya tanıtmaktır. Ayrıca ülkemizde "%100 doğal" kavramının doğru anlaşılması ve bu ürünlerin uygun fiyatlarla temin edilebilmesi için, temsilci konumundayız.

Naristanbul markamızla faaliyete başladığımız andan beri; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, ürünlerimizin doğallığına, kalitesine, ambalaj tasarımlarına ve teslimatına hassasiyet göstermekteyiz.

Profesyonel ekibimiz, gün geçtikçe artan ürün çeşitliliğimiz ve bu süreçte biriktirdiğimiz tecrübe ile kısa sürede gıda sektöründe tanınan ve güvenilir bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizden gelen talepler üzerine; kapari, kuru domates, köz biber, meyve sirkeleri, özel soslar gibi farklı ürünlerin de tamamen kaliteli, doğal, katkısız ve güvenli şekilde üretimini başlatarak müşteri portföyümüzü kısa zamanda genişlettik.

Naristanbul olarak üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı için"kaliteli, dürüst hizmet ve gıda güvenliği" prensibiyle çalışarak; en lezzetli ve %100 doğal gıda ürünlerinin herkes tarafından tüketilmesini ve rahatça ulaşabilmesini amaçlamaktayız.

Sahip olduğumuz tecrübe ve nitelikli iş gücümüzle; müşterilerimizin beklentilerini, istenen zamanda ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılayarak, doğal ürünlerin üretimi, pazarlanması ve dağıtımı konusunda, iç ve dış pazarda liderliğe doğru ilerlemekteyiz.

Bu özel ürünlerimizin her aşaması, T.C. Tarım Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

Whatsapp ile ulaşın