Organik Zencefil

Organik Zencefil - Organik Zencefil İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Zencefil tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Zencefil ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Organik Zencefil İntegral PAZARLAMA - Naristanbul güvencesi ile organik ürünler tüketmek isteyen müşterilerimize özel olarak hazırlanmakta ve en sağlıklı şekilde sunulmaktadır. Organik Zencefil tüketmek bir tercih meselesidir. Sağlık ve mutluluk için Organik Zencefil ürünümüzü tatmanızı isteriz.

Naristanbul Organik Zencefil eski yılardan günümüze kadar gelmiş en sağlıklı bitkiler içinde ilk ürünlerdendir. Naristanbul Organik Zencefil şifa deposu sayılan bir bitkidir. Naristanbul Organik Zencefilin içinde C vitamini, B3 vitamini ve B6 vitamini bulunmakta aynı zamanda oldukça fazla potasyum, sodyum, karbonhidrat, besin lifi, çinko, manganez, magnezyum gibi birçok etkin maddeyi içerisinde barındırmaktadır. 

Anadolu da eski yıllardan beri kullanılan bir bitkidir. Meme kanseri, Rahim ağzı kanseri, Prostat kanseri, Bağırsak (kolon) kanseri, akciğer kanseri, karaciğer kanseri ve tüm tümör ve ur gibi insan sağlığını tehdit eden bu ağır hastalıkları yok etmede en önemli besinlerden biri olan Naristanbul Organik Zencefil insan hayatı var olduğu müddetçe kullanacağı bir besindir. Naristanbul Organik Zencefili çaylarda yemeklerde baharatlarda birçok besin ürünlerinin içinde kullanabilirsiniz. Naristanbul Organik Zencefil bağışıklık sistemini güçlendiren ve direnci arttıran bir üründür. 

İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.